Firma Dr. Nona International Ltd powstała w 1994 roku w Izraelu.

Obecnie produkty "Dr. Nona" są znane na całym świecie. Firma ma przedstawicielstwa w ponad 20 krajach, a produkty są używane przez miliony sympatyków i stałych klientów. "Dr. Nona International Ltd" oferuje ponad 50 produktów przeznaczonych do użycia zewnętrznego - kremy, balsamy, maseczki iłowe, szampony i odżywki do włosów oraz sól z Morza Martwego, a także do użycia wewnętrznego - kapsułki, batoniki, zupki, herbatę. Asortyment jest cały czas rozszerzany. Dzięki wysokiej jakości i ich wyjątkowemu oddziaływaniu na organizm człowieka, produkty "Dr. Nona" zdobyły stałe miejsce na rynku i cały czas zdobywają coraz większą popularność.

Podstawową bazę dla wszystkich produktów tworzy chroniony patentem kompleks bioenergominaralny . Jest to kombinacja bioskładników (arche bakterii), minerałów z Morza Martwego, ekologicznie czystych olejków eterycznych i wyciągów roślinnych. Archebakteria jest najstarszą komórką na Ziemi, posiada jedyny w swoim rodzaju skład aminokwasów i naukowcy sądzą, że właśnie z niej powstały organizmy wielokomórkowe. Jest nośnikiem pierwotnej, niezmutowanej informacji początku życia na Ziemi.Jej hodowla to tajemnica handlowa spółki.
Archebakteria, dzięki dr Nonie Kuchinie, jest dodawana do wszystkich produktów.

Kompleks bioorganomineralny szybka wnika przez warstwy skóry i dzięki temu dostarcza do krwi ważne substancje, których organizm potrzebuje. W taki sposób można przy użyciu kosmetyków wzmacniać ciało i stymulować zdolności regeneracyjne organizmu.

Kosmetyki firmy Dr Nona są produktami bardzo ekonomicznymi. Ich skuteczność, w porównaniu z innymi tego typu preparatami jest wyższa nawet o 90 %. Dzięki temu można ich używać bardzo oszczędnie. Oprócz kosmetyków, firma Dr Nona oferuje również wiele suplementów diety, które można wykorzystywać do zapobiegania problemom zdrowotnym i jako pomoc w walce z różnymi dolegliwościami. Podstawą tych wyjątkowych produktów jest również kompleks bioorganomineralny (BOMK).

Preparaty Dr.Nona nie są lekami zastępującymi tradycyjne leczenie. Pomagają szybciej uzyskać pozytywne efekty terapii konwencjonalnej.

Od początku działalności Firmy, jej rozwój jest kierowany przez dwoje ludzi. Za badania naukowe i działanie produktów odpowiada dr Nona Kuchina, dzięki której możemy wykorzystać fantastyczne działanie składników Morza Martwego w kosmetykach i suplementach  diety.
Pani dr Nona Kuchina była inicjatorką i założycielką firmy "Dr. Nona".
U podstaw wynalazku dr Nony znajduje się kompleks bioorganomineralny, który jest uzdrawiającą bazą wszystkich produktów.

Jeśli dr Nonę Kuchinę możemy nazwać duszą spółki, to prezydent spółki Moshe Schneerson jest jej mózgiem. Dzięki jego talentowi i zdolnościom organizacyjnym został zbudowany system marketingu dystrybucji produktów.

Dziś spółka "Dr. Nona International Ltd" z sukcesem wypełnia swoją podstawową filozofię:

Wykorzystać uzdrawiające działanie przyrody na rzecz człowieka -
pomóc organizmowi odnowić zdolności regeneracyjne i przekazać ten dar wielu ludziom.

Dane kontaktowe:

BioLife
ul. Szekspira 2
01-913 Warszawa
NIP 113-22-87-507, REGON 141600475,
Nr konta (ING):68 1050 1025 1000 0090 9432 2717
Tel: 507-812-777
e-mail: [email protected]