Halo Gel Zobacz większe

Halo Gel - NOWOŚĆ 300ml

Nowy produkt

Halo Gel - oczyszcza, regeneruje i poprawia elastyczność skóry.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


106,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Płynne mydło-pilling, produkowane na bazie iłów Morza Martwego - to rewolucyjne podejście do oczyszczania skóry i do terapeutycznego działania Morza Martwego!
To głębokie i całkowite oczyszczanie skóry, a zarazem odżywianie jej przez iły Morza Martwego. Mydło zawarte w żelu pozwala aktywnym cząsteczkom iłów z Morza Martwego szybko przenikać przez skórę.

Podstawowe składniki:

Bazę tej unikalnej kompozycji stanowi kompleks bioorganomineralny (BOMK) oraz system autotroficzny. W skład żelu wchodzi również woda z Morza Martwego, od tysięcy lat znana ze swych właściwości leczniczych.
Swą nazwę preparat otrzymał w uznaniu dla halobakterii. Do tej grupy zaliczana jest Archebakteria, sztucznie hodowana w laboratoriach kliniki „Lenom”, ta sama, która wchodzi w skład kompleksu bioorganomineralnego.

Zastosowanie:

- przywracanie elastyczności skórze
- poprawa   krążenia   krwi
- działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne
- uzdrawiające działanie na cały organizm.
 


Sposób użycia:

Dla uzyskania pełnego efektu oczyszczania skóry należy namydlić ciało, lekko masując i pozostawić na 2 – 5 min., po czym zmyć. Polecamy po prysznicu użyć „Tonizujący balsam do ciała” lub „Balsam Solaris D.N.” firmy Dr. Nona.


Pojemność: 300 ml
Producent: Dr.Nona

Produkty powiązane