Feminseen Zobacz większe

Feminseen

Nowy produkt

HALO FEMINSEEN -Nowość wśród suplementów diety firmy „Dr.Nona”. Preparat szczególnie polecany kobietom w okresie menopauzy, które nie chca stosować kuracji hormonalnej.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


212,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HALO FEMINSEEN - suplement diety

Nowość wśród suplementów diety firmy „Dr.Nona”. Preparat szczególnie polecany kobietom w okresie menopauzy, które nie chcą stosować kuracji hormonalnej.

Okres menopauzy to czas, kiedy w organizmie kobiecym zachodzą zmiany spowodowane zmniejszaniem produkcji estrogenów - żeńskich hormonów - co prowadzi do wielu nieprzyjemnych objawów, takich jak: uderzenia goraca, poty. bóle i zawroty głowy, szum w uszach, kołatanie serca. Może pojawić się nerwowość, bezsenność lub stany depresyjne.

Halo Feminseen to preparat, który pomaga złagodzić ten trudny dla kobiet czas.
Kombinacja takich składników jak: ekstrakt sojowy, głóg. cykoria. mięta pieprzowa oraz Halo Kompleks. to dawka prawdziwej energii, ale i wewnętrznego uspokojenia. by nadal czuć siłę i energię każdego dnia.

SPOSÓB UŻYCIA:
2 kapsułki dziennie (rano i wieczorem), między posiłkami, popić szklanką wody.

ZAWARTOŚĆ: 60 kapsułek

Producent: Dr. Nona