Goldseen Zobacz większe

Goldseen

Nowy produkt

Goldseen - wspomaga działanie układu sercowo-naczyniowego.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 31 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


243,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

"Goldseen"

Kompleksowy preparat witaminowy, w skład którego wchodzą - kompleks bioorganomineralny oraz koenzym "Ultra-sone Q-lO", wzbogacone o mikroelementy: cynk, mangan oraz selen. Goldseen uzupełnia niedobór witamin i minerałów. Jest bardzo pomocny w zapobieganiu chorób serca, spowalnia starzenie i walczy z chronicznym zmęczeniem. Zalecany jako środek ogólnowzmacniający, w celu podwyższenia odporności.

Fenomen koenzymu "Ultra-sone Q-lO":

Koenzym "Ultra-sone Q-lO" jest naturalnym składnikiem obecnym w tkankach ludzkiego organizmu. Działa pięć razy silniej niż normalny koenzym Q-lO. Substancja ta jest niezbędna do wytwarzania energii. Bierze udział w procesach utleniania wewnątrzkomórkowego, poprawiając w ten sposób wydolność energetyczną organizmu. Wpływa korzystnie na metabolizm mięśnia sercowego, zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia. Przeciwdziała miażdżycy oraz obniża poziom cholesterolu. Zalecany do uzupełniania diety, w celu utrzymania dobrej kondycji i wyglądu na długie lata.

Podstawowe składniki:

Witamina A, E, C, B5, B6, Cynk, Selen, Koenzym "Ultra-sone Q-lO", Kompleks bioorganomineralny (BOMK)

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie przed posiłkiem

 
Zawartość opakowania: 60 kapsułek
Producent: Dr.Nona